صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

راه‌اندازی سامانه پاسخگویی آنلاین دستورالعمل و نرم‌افزار پرداخت مبتنی بر عملکرد

راه‌اندازی سامانه پاسخگویی آنلاین دستورالعمل و نرم‌افزار پرداخت مبتنی بر عملکرد

در راستای پاسخگویی بهینه به سوالات و اشکالات سامانه نرم‌افزاری قاصدک و دستورالعمل پرداخت مبتنی عملکرد، سیستم آنلاین پاسخگویی، به آدرسhttp://sepasissues.behdasht.gov.ir  از روز شنبه مورخ 6 آذر 1395 راه‌اندازی می گردد.

 طبق اطلاعات دریافتی از دانشگاه‌های علوم پزشکی، نام کاربری و رمز عبور برای کسانی که اطلاعات ارسالی آنها کامل بوده است، تشکیل شده و به ایمیل آنان ارسال گردیده است. کسانی که آدرس ایمیل و یا کدملی ثبت نکرده بوند، امکان ساختن نام کاربری برای آنان وجود نداشته است. لذا کلیه افرادی که از «گروه پشتیبانی سپاس» ایمیل دریافت نموده‌اند، می‌بایست وارد سامانه شده و نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایند.

از روز شنبه مورخ 6/9/1395 دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند سوالات خود را در سامانه مطرح نموده و صرفاً از طریق همین سامانه پاسخ‌های خود را دریافت نمایند.

توصیه می گردد برای جلوگیری از تعدد بیش از حد سوالات بر روی سامانه، سوالاتی در سامانه درج گردد که قبلاً از مسئول سامانه پرداخت مبتنی بر عملکرد دانشگاه استعلام گردیده و پاسخی دریافت نشده است.

دانشگاه‌هایی که اطلاعات خود را به صورت کامل (با کدملی و ایمیل) ارسال نموده ولی هنوز نام کاربری برای آنها ساخته نشده است، اطلاعات خود را در زمان مقرر ارسال ننموده‌اند و باید منتظر دریافت ایمیل در روزهای آتی باشند.

در صورتی که برای افراد یک دانشگاه نام کاربری ارسال شده و تنها چند نفر در درون یک دانشگاه، به علت کامل نبودن اطلاعات، نام کاربری برای آنها ساخته نشده است، باید از طریق مسئول سامانه پرداخت مبتنی بر عملکرد خود موضوع را پیگیری نمایند.

هرگونه سوال در خصوص ورود به سامانه را از طریق مسئولین محترم سامانه پرداخت مبتنی بر عملکرد دانشگاه خود به دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی و نظارت بر توزیع درآمد اختصاصی اطلاع دهید.

 

برای استفاده بهتر از سامانه، ضروری است فایل آموزشی پیوست را مطالعه فرمایید. دانلود فايل : pbp support system _v.1.pdf ( 1211KB )


٠٨:٥٩ - شنبه ٦ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٦٢٥١    /    تعداد نمایش : ١٠٢٨خروج