• برگزاری کارگاه 2 روزه مهارت آموزی بالینی در زایمان طبیعی ویژه گروه مامایی
  برگزاری کارگاه 2 روزه مهارت آموزی بالینی در زایمان طبیعی ویژه گروه مامایی

 • جلسه هم اندیشی چالش های ضریب کیفی
  جلسه هماهنگی و هم اندیشی جهت پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستان ها با حضور مدیر ، مترون و مسئول اعتبار بخشی بیمارستان ها و اعضای دبیرخانه کارگروه پرداخت مبتنی بر عملکرد در روز یکشنبه مورخ 18/11/94 در محل سالن همایش مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان (115) برگزار گردید

 • جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد -گروه هدف مدیران پرستاری بیمارستان های استان
  در راستای بهبود عملکرد بیمارستان ها و آشنایی مدیران پرستاری بیمارستان های دانشگاه با طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد جلسه آموزشی در تاریخ 26 آذر ماه 96 در محل سالن کنفرانس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه مدیران پرستاری با محورها و اصول طرح اشنا شدند و در پایان نشست به سوالات مطح شده پاسخ داده شد.

 • دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به عنوان دانشگاه برتر در اجرای دستورالعمل پرداخت مبتنی بر عملکرد معرفی شد
  همایش مسئولین سامانه پرداخت مبتنی بر عملکرد دانشگاه‌/دانشکده‌های علوم پزشکی، در روز سه شنبه مورخ 6 بهمن 1394، با حضور نمایندگان 44 دانشگاه علوم پزشکی، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزارشد.

 • جلسه مدیریتی پرداخت مبتني بر عملكرد 96/8/29
  در راستاي اجراي هر چه بهتر دستورالعمل پرداخت مبتني بر عملكرد جلسه اي در تاریخ 29/8/96 در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو با حضور معاونین محترم درمان و توسعه ، مدیران بودجه و مالی دانشگاه ،روسا و مسئولین بیمارستانی از ساعت 8 صبح، برگزار گردید.

 
 
 
 
 
لینک های مفید
سامانه ها
 
خدمات الکترونیک
 

بندرعباس-کوی آزادگان ضلع شرقی بوستان شهدا ،حوزه معاونت درمان- تلفن:2- 33340401 -نمابر:33340403

Copyright © 1998-2015 Hormozgan University of Medical Sciences. All rights reserved