جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد
جلسه آموزشی پرداخت مبتنی بر عملکرد
در راستاي اجراي هر چه بهتر دستورالعمل پرداخت مبتني بر عملكرد، دبیرخانه پرداخت مبتنی بر عملکرد جلسه اي آموزشي در روز سه شنبه مورخ 29/01/96 در محل سالن فارابی واقع در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم (ص) از ساعت 8 صبح، برگزار نمود.
 ٠٨:٣٨ - يکشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
پیرو استعلام دانشگاه‌های درخصوص محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف، جلسات کارشناسی در سطح معاونت‌های درمان، پرستاری و توسعه مدیریت و منابع تشکیل و نحوه محاسبه تایمکس کارکنان به روش پیوست اعلام گردید. فایل نامه مربوطه و اکسل نحوه محاسبه را از لینک زیر دریافت نمایید. دانلود فايل : timex.rar ( 1334KB )
 ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پردازشگر پرداخت مبتنی بر عملکرد
دانلود قاصدکیار مبتنی بر عملکرد
به منظور اطمینان از صحت سنجی سهم بخش‌ها و اطلاع از وضعیت دریافتی کارکنان، بیمارستان در صورت استفاده از سامانه قاصدک و همچنین رفع مشکلات پرداخت مبتنی بر عملکرد کارکنان جهت تسریع در پرداخت بسته آموزشی استفاده از پردازشگر پرداخت مبتنی بر عملکرد (قاصدک‌یار) و نرم‌افزار پردازشگر مربوطه را از قسمت بانک دانش سایت دریافت و مورد استفاده قرار دهند.
 ١٠:٤٣ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه آموزشي پرداخت مبتني بر عملكرد روز 13 آبان
جلسه آموزشي پرداخت مبتني بر عملكرد روز 13 آبان
جلسه آموزشی در روز پنجشنبه مورخ 13/8/95 در محل سالن اجتماعات بیمارستان کودکان بندرعباس جهت رابطین قاصدک و مسئولین پرداخت مبتنی بر عملکرد مراکز درمانی دانشگاهی استان ، جهت آشنائی با دستورالعمل های جدید و رفع ابهامات در زمینه پرداخت مبتنی بر عملکرد برگزار نمود.
 ٠٩:٤٣ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
ساعات موظف و غیر موظف سال 95
ساعات موظف و غیر موظف سال 95
ساعت موظفی ماهیانه سال 1395 و اکسل محاسبه حضور موظف و غیرموظف براساس آخرین بخشنامه شورای برنامه ریزی و نظارت بر توزیع درآمد اختصاصی اعلام گردید. برای دانلود فایل اکسل محاسبه ساعت موظف و غیرموظف براساس آخرین مصوبه شورا در سال 1395، اینجا کلیک کنید. برای دانلود فایل ساعات موظف دوازده ماه سال 1395، اینجا کلیک کنید.
 ٢١:٥١ - پنج شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>