پاسخ استعلام دانشگاه‌های علوم پزشکی در خصوص سهم ذینفعان از درآمد اختصاصی
سهم ذینفعان از درآمد اختصاصی
در پی ابهام دانشگاه‌های علوم پزشکی، در خصوص نحوه محاسبه سهم پزشکان، کارکنان غیرپزشک، سهم دانشگاه، کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی، دستیاران و سهم مدیریت بیمارستان، پاسخ استعلام به شرح نامه پیوست تعیین گردید.
 ٠٨:٢٥ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
ساعت حضور موظف و غیر موظف جهت پرداخت عملکردی کارکنان شاغل در بیمارستان‌ها
پیرو استعلام دانشگاه‌های درخصوص محاسبه ساعت حضور موظف و غیر موظف، جلسات کارشناسی در سطح معاونت‌های درمان، پرستاری و توسعه مدیریت و منابع تشکیل و نحوه محاسبه تایمکس کارکنان به روش پیوست اعلام گردید. فایل نامه مربوطه و اکسل نحوه محاسبه را از لینک زیر دریافت نمایید. دانلود فايل : timex.rar ( 1334KB )
 ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پردازشگر پرداخت مبتنی بر عملکرد
دانلود قاصدکیار مبتنی بر عملکرد
به منظور اطمینان از صحت سنجی سهم بخش‌ها و اطلاع از وضعیت دریافتی کارکنان، بیمارستان در صورت استفاده از سامانه قاصدک و همچنین رفع مشکلات پرداخت مبتنی بر عملکرد کارکنان جهت تسریع در پرداخت بسته آموزشی استفاده از پردازشگر پرداخت مبتنی بر عملکرد (قاصدک‌یار) و نرم‌افزار پردازشگر مربوطه را از قسمت بانک دانش سایت دریافت و مورد استفاده قرار دهند.
 ١٠:٤٣ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه‌اندازی سامانه پاسخگویی آنلاین دستورالعمل و نرم‌افزار پرداخت مبتنی بر عملکرد
راه‌اندازی سامانه پاسخگویی آنلاین دستورالعمل و نرم‌افزار پرداخت مبتنی بر عملکرد
در راستای پاسخگویی بهینه به سوالات و اشکالات سامانه نرم‌افزاری قاصدک و دستورالعمل پرداخت مبتنی عملکرد، سیستم آنلاین پاسخگویی، به آدرس http://sepasissues.behdasht.gov.ir از روز شنبه مورخ 6 آذر 1395 راه‌اندازی می گردد. طبق اطلاعات دریافتی از دانشگاه‌های علوم پزشکی، نام کاربری و رمز عبور برای کسانی که اطلاعات ارسالی آنها کامل بوده است، تشکیل شده و به ایمیل آنان ارسال گردیده است. کسانی که آدرس ایمیل و یا کدملی ثبت نکرده بوند، امکان ساختن نام کاربری برای آنان وجود نداشته است. لذا کلیه افرادی که از «گروه پشتیبانی سپاس» ایمیل دریافت نموده‌اند، می‌بایست وارد سامانه شده و نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایند.
 ٠٨:٥٩ - شنبه ٦ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه محاسبه تایمکس برای بیمارستان‌های جدید در تعیین درصدسهم بخش‌ها
نحوه محاسبه تایمکس برای بیمارستان‌های جدید در تعیین درصدسهم بخش‌ها
باعنایت به تفاوت نحوه محاسبه تایمکس در سال ١٣٩٤ و ١٣٩٥ ، جهت محاسبه تایمکس در محاسبه درصد سهم بخش‌ها که اطلاعات به طور معمول در بازه مهر تا اسفند ٩٤ در سامانه قاصدک وارد می‌گردد، از فایل اکسل زیر استفاده نمایید. برای دریافت فایل اکسل محاسبه تایمکس جهت تعیین درصدسهم بخش‌ها اینجا کلیک نمایید
 ١٠:١٥ - شنبه ٦ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>